Ako sa bozkávajú černošky

Autor: Mirka Gúčiková | 23.11.2005 o 2:37 | Karma článku: 14,06 | Prečítané:  8631x

Sedela oproti mne v metre. Úplne nádherná černoška, s úplne krásnou čokoládkovou pleťou, vrkôčikmi v cope, hlbokými očami a úplne veľkými perami. Vyzerala mierne znudene, unavene, bola zaujatá vlastnými myšlienkami, uzavretá vo vlastnom svete, ukrytom tam, za tymi krásnymi perami. Keby som bola chlap, hneď by som vyskočila zo svojho sedadla, pobozkala ju a povedala :„Sorry, to som nechcel, ale keď vy máte také neodolateľné pery...“ A už by som vedela, ako sa bozkávajú černošky.

Myslím si, že černošky hneď nevystrčia jazyk. Nechajú cudzie pery najskôr splynúť so svojimi a prejsť ich kúsok po kúsku, od horného okraja hornej pery po dolný dolnej. Prvý kontakt je, ako keď sa koláčik Tender ponára do mliečnej čokolády Milka, ako keď skáčete do nadýchaných babičkiných perín. Až potom, keď je všetko prebádané, možno vystrčia jazyk.

Moje očarenie trvalo od stanice Cannon Street po Westminister. Skúmala som stopy už zlízaného rúžu, obzerala sa po ostatných ľudoch a snažila porovnať veľkosť pier. A vtedy mi napadlo, či sú aj černošky také zaujaté mojimi ústami. Alebo perami Japoniek. Možno ich zaujíma, ako sa bozkávajú Japonky s takou maličkou pusinkou. Možno si myslia, že by hneď narazili na zuby, alebo že ženy s úzkymi perami hneď vystrkujú jazyk. A možno si nemyslia vôbec nič.

Od prvého bozku ma fascinuje záhada simultálneho približovania sa dvoch spriatelených párov pier a zatvárania očí. Od prvého bozku sa okamih pred prvým prvým a ostatnými prvými bozkami, ten okamih, ktorý volám bod zlomu, dostal na jednu z najvyšších priečok mojej hitparády skvelých pocitov. Ešte ste ho (ju) nepobozkali, ale je vám jasné, že sa tomu nedá uniknúť. Pretože zrazu sa vaše pohľady zmenili, je v nich niečo, čo tam predtým nebolo, ak ste sa usmievali, tak zvážniete, bez slov sa pýtate a bozk je odpoveď. A potom sa ako koláčik Tender ponárate do mliečnej čokolády Milka, potom padáte do nadýchaných perín.

S mojou novou láskou sme do seba zapadli ako puzzle. Poznáte ten pocit?! Bozkávate sa s niekým prvýkrát a je to hneď ono. Nepotrebujete žiadny čas na zladenie rôznych bozkávacích techník, obaja otáčate hlavu potrebným smerom, nezavadzajú vám nosy a vo vhodnej chvíli sa naraz pobozkáte maličkou pusinkou. Akoby ste už roky spolu pracovali ako bozkávací doubleri v hollywoodskych romantických filmoch a všetko mali natrénované. Zdá sa vám to krásne a neskutočné, veľmi vás to teší a trošku prekvapí. A niekedy si možno len tak sami pre seba, po tichučky, poviete, že perfect match... Veď prečo nie...

Ešte stále mi vŕta v hlave, ako sa bozkávajú černošky. Som si istá, že ich pery sú horúce aj v najstudenšej zime a človek sa v nich úplne roztopí. Zajtra sa spýtam mojej novej lásky, čo si o tom myslí. Asi sa zasmeje, že veľa rozmýšľam a povie: „Určite nebozkávajú tak dobre ako ty.“

Ale ja mu neuverím, ja som empirik.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: V očkovaní je chaos, každý si robí po svojom

Ako vyzerá vakcinácia na Slovensku.

Komentár Petra Schutza

Keď vedenie štátu mentálne nestíha

Riziko, že "kontinuálny skríning" situáciu zhorší, nie je zanedbateľné.


Už ste čítali?